Kontakty

Bohemiasoft s.r.o.
Rudolfovská tř. 247/85
České Budějovice 37001
tel: +420 776 766 412
napíšte nám

Tovar v akcii:

Naša cena 62,0 € (1 586,1 CZK)
skladom
Naša cena 469,0 € (11 998,4 CZK)
nie je skladom
Naša cena 275,0 € (7 035,3 CZK)
skladom

Nejprodávanější

Naša cena 1 589,0 € (40 651,4 CZK)
nie je skladom
Naša cena 32,3 € (826,3 CZK)
skladom

Doprava
Prepravné podmienky DHL Kuriér a GEIS Cargo

         

Tovar zasielame denne prostredníctvom kuriérskej služby DHL prípadne Geis (nákladná paletová Cargo preprava). V prípade objednania tovaru do 12:00 hod sa snažíme tovar (pokiaľ je skladom) zaslať ešte v ten istý deň. Ak si tovar objednáte neskôr, expedujeme ho až na ďalší pracovný deň.

 

Doručenie býva väčšinou na ďalší pracovný deň po expedovaní tovaru, čo sa ale niekedy môže zmeniť. Svoju zásielku však môžete stále sledovať na webových stránkach prepravcu vďaka číslu zásielky, ktoré Vám oznámi dopravca emailom alebo prostredníctvom sms. Kuriér Vás pred doručením bude telefonicky kontaktovať.

 

Sobotné doručenie: spoločnosť DHL ponúka aj možnosť doručenia v sobotu (neplatí počas letných školských prázdnin). V prípade, že tovar expedujeme v piatok, bude ho kuriér DHL doručovať v sobotu. Pokiaľ Vám tento deň nebude vyhovovať, dohodnete sa s kuriérom na doručení až v pondelok, prípadne v iný deň.

 

Ak Vám doručenie z rôznych dôvodov v konkrétny deň nevyhovuje, po dohode s kuriérom DHL je možné doručenie v iný deň, prípadne si nechať tovar uložiť na najbližší DHL Parcelshop. Do Parcelshopu si môžete nechať balík doručiť aj priamo pri objednávaní tovaru v eshope.

 

Cena dopravy fitness zariadení závisí od hmotnosti objednaného tovaru, ktorá je častokrát vyššia ako hmotnosť iných, bežne predávaných produktov ako napríklad elektronika, oblečenie, knihy a podobne. Napriek tomu sme s dopravcom dohodli najnižšiu možnú cenu dopravy a to:

 

Tovar v hodnote do 119 €: 5,- eur

 

Tovar v hodnote nad 120 €: doprava zdarma 

 

Doprava profesionálnych produktov:

po dohode s výrobcom posielame profesionálne produkty ZDARMA Cargo nákladnou paletovou prepravou. Keďže cena tohto druhu prepravy je pomerne vysoká (v priemere 50,- eur/paleta) žiadne ďalšie zľavy na profesionálne produkty už neposkytujeme. To neplatí, ak ide o väčšiu objednávku profesionálnych produktov, napríklad zariadenie fitness centra. V týchto prípadoch vieme poskytnúť okrem dopravy zdarma ešte množstevnú zľavu (záleží od počtu a konkrétnych modelov).

YzFkMDc2Nj