Barion Pixel stemisport.sk - oficiálny dealer Marbo Sport

Doprava
Prepravné podmienky kuriérskych spoločností 123 kuriér, Palletways a Packeta.sk


Preprava klasických balíkov


Preprava profesionálnych produktov na europaletách


Doručenie na výdajné miesta    

     

Tovar zasielame denne prostredníctvom kuriérskej služby 123 kuriér, Palletways (nákladná paletová Cargo preprava) alebo na Vami zvolené výdajné miesta packeta.sk. V prípade objednania tovaru do 14:00 hod sa snažíme tovar (pokiaľ je skladom) zaslať ešte v ten istý deň. Ak si tovar objednáte neskôr, expedujeme ho až na ďalší pracovný deň.

 

Doručenie býva väčšinou na ďalší pracovný deň po expedovaní tovaru, čo sa ale niekedy môže zmeniť. Svoju zásielku však môžete stále sledovať na webových stránkach prepravcu vďaka číslu zásielky, ktoré Vám oznámi dopravca emailom alebo prostredníctvom sms. Kuriér Vás pred doručením bude telefonicky kontaktovať.

  

Cena dopravy fitness zariadení závisí od hmotnosti objednaného tovaru, ktorá je častokrát vyššia ako hmotnosť iných, bežne predávaných produktov ako napríklad elektronika, oblečenie, knihy a podobne. Napriek tomu sme s dopravcami dohodli najnižšiu možnú cenu dopravy a to v sume od 2,5 eur za balíky do 5 Kg, so zvyšujúcou sa váhou úmerne rastie aj cena za dopravu.

 

 

Doprava profesionálnych produktov:

po dohode s výrobcom posielame profesionálne produkty ZDARMA Cargo nákladnou paletovou prepravou. Keďže cena tohto druhu prepravy je kvôli váhe pomerne vysoká (v priemere 80,- eur/paleta) žiadne ďalšie zľavy na profesionálne produkty už neposkytujeme. To neplatí, ak ide o väčšiu objednávku profesionálnych produktov, napríklad zariadenie fitness centra. V týchto prípadoch vieme poskytnúť okrem dopravy zdarma ešte množstevnú zľavu (záleží od počtu a konkrétnych modelov).

NjJhYjY3MD