Úvod » Posilňovacie stroje » Profesionálne stroje » Stroje so závažím/tehličkami » Multifunkčná veža MIDI - 6 stanovíšť MP-T002 Marbo Sport
Kompletní specifikace
Model: MP-T002 multifunkčná veža so 6 rozličnými stanovištiami
Séria: Professional
Výška: 240 cm
Šírka: 510 cm
Dĺžka: 385 cm
Váha: stroj – 1 210 KG
tehličky – 500 KG
Tehličky: 48 x 5 KG
26 x 10 KG
Max. zaťaženie: 150 KG
Úžitková plocha: 19,64 m2
Farba: konštrukcia – antracit metalic
čalúnenie – bordová alebo čierna
Vynikajúce riešenie pre všetky fitness centrá a kluby, ktoré chcú ušetriť každý meter štvrcový priestoru a hľadajú zariadenie, na ktorom môže cvičiť viac klientov naraz. MP-T002 je to správne riešenie, nakoľko na celkovo 6 stanoviskách môžu cvičiť viacerí klienti.
Pevná a robustná kovová konštrukcia zabezpečuje kvalitný profesionálny tréning aj pri použití veľmi ťažkých váh. Masívna ale pritom pohodlná sedacia aj opieracia časť, hrubou gumou ukončené nohy a na dotyk príjemná pena na úchopoch rúk umožnia cvičiacej osobe trénovať maximálne komfortne.
Vďaka dlhoročným skúsenostiam spoločnosti Marbo Sport vo výrobe profesionálnych posilňovacích zariadení sa podarilo vytvoriť v podstate bezúdržbový stroj, ktorý znesie tú najvyššiu záťaž či hrubé zaobchádzanie typické pre komerčné fitnesscentrá. Vďaka využívaniu najnovších poznatkov a technológií pri obrábaní kovov a kovových profilov ide o zariadenie najvyššej kvality a spracovania v tejto cenovej kategórii.
Tento model spĺňa všetko, čo klienti od komerčného posilňovacieho zariadenia očakávajú: robustnosť a odolnosť proti hrubému zaobchádzaniu, možnosť nastavenia stroja a prispôsobenie postave cvičiaceho, bezporuchovosť a v neposlednom rade atraktívny, moderný dizajn.
V novej sérii profesionálneho vybavenia je závažie chránené zvrchu tvrdým plastovým krytom a spredu/zozadu tmavým plexisklom. Práca stroja je tak ešte tichšia a zvyšuje to celkovú estetiku prevedenia.
Sedadlo je pokryté hrubou a pevnou syntetickou kožou, naviac s dvojitým prešitím silnou niťou firmy COATS a je osadené na plechoch hrubých až 3 mm.
MP-T002 obsahuje:
- Hornú kladku MP-U206 (špecifikácia viď MP-U206)
- Spodnú kladku MP-U207 (špecifikácia viď MP-U207)
- Protismerné kladky MP-U204 (špecifikácia viď MP-U204) + hrazda
- 2x Stanovisko so sťahovacou kladkou MP-U230 - regulovateľná poloha výšky kladiek umožní oveľa viac cvikov ako na klasickej stacionárnej kladke. Nastavuje sa jednoducho povytiahnutím žltého kolíka, ktorý sám zapadne po presunutí kladky do správnej polohy. Lanká sú ukončené odolným kovovým hákom, naviac chránené gumeným guľatým tlmičom.
Všetky stroje zo série Professional (MP) sú určené pre komerčné využitie a sú v zhode s normou PN-EN 957-4:2007
Komentáře
NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV
Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý. |
Varianty tohoto výrobku
Číslo produktu / Názov tovaru: | ||||
---|---|---|---|---|
![]() |
841 Multifunkčná veža MAXI - 9 stanovíšť MP-T003 Marbo Sport |
nie je skladom
|
Naša cena 10 999,0 € (288 008,8 CZK) | |
![]() |
839 Multifunkčná veža MINI - 4 stanovištia MP-T001 Marbo Sport |
nie je skladom
|
Naša cena 4 469,0 € (117 020,8 CZK) |